Про нас – Labex – виробник сучасних електронних гортаней

Электронная гортань Labex

Компанія Labex Trade займається виробництвом електронних гортаней з 2014 року. Ми працюємо над створенням нового покоління сучасних цифрових електроларингофонів. Це забезпечує стабільний тон розмови за доступною ціною.

Про наш голосообразующий аппарат Labex

Коли ми почали розробляти голосоутворюючі апарати у 2014 році,  за останні 12 років не було запропоновано жодного нового пристрою для пацієнтів із ларингоектомією на світовому ринку. Голосоутворюючі апарати у 2014 році пропонували тривалість роботи в режимі розмови від півтори до двох годин. В приладах використовувалимь дуже дорогі та недостатньо ефективні батареї.

Звичайно, існували і хороші моделі голосоутворювальних апаратів з інженерної точки зору. І вони вже зайняли своє гідне місце на ринку. Отже, для нас стало зрозуміло, що для досягнення успіху ми повинні виробляти пристрої з неперевершеною якістю. Нам необхідно запропонувати апарати із значно кращими параметрами, ніж існуючі аналоги. Ми розуміли, що ми повинні прагнути запропонувати нашим пацієнтам саме те, чого вони потребують.

  • Наше дослідження показало, що більшість людей, які використовують голосоутворюючий апарат, хочуть мати можливість змінювати інтонацію під час режиму розмови .
  • Всі вони хотіли мати більшу тривалість роботи в режимі розмови та дешевші батареї.
  • Не менш важливим було співвідношення мови до шуму фону, якого ця технологія не зовсім могла уникнути.
  • Також ми поставили собі за мету створити найлегший і найменший голосоутворюючий апарат у світі.

Звичайно всі ці цілі були осяжні лише завдяки сучасним цифровим технологіям. Тому ми вирішили розробити і зробити сучасні цифрові пристрої з відмінним звуком , з функціональним дизайном, міцною конструкцією та опціями, які значно перевершують можливості пристроїв, що продаються в даний час.

Таким чином, наша електронна гортань — це сучасний високотехнологічний пристрій. Всі наші моделі ларингофонів (electrolarynx) дозволяють регулювати як гучність, так і то звучання. Цифрове керування дозволяє значно подовжити життєвий цикл роботи між підзарядками батарей.