Про нас

Электронная гортань Labex

Компанія Labex Trade займається виробництвом електронних гортаней з 2014 року. Ми працюємо над створенням нового покоління сучасних цифрових електроларингофонів, що забезпечують стабільний тон розмови за доступною ціною.

Про наш голосообразующий аппарат Labex

Коли ми почали розробляти голосоутворюючі апарати у 2014 році,  за останні 12 років не було запропоновано жодного нового пристрою для пацієнтів із ларингоектомією на світовому ринку. Голосоутворюючі апарати у 2014 році пропонували тривалість роботи в режимі розмови від півтори до двох годин з дуже дорогими та недостатньо ефективними батареями.

Звичайно, існували і хороші моделі голосоутворювальних апаратів з інженерної точки зору, які вже зайняли своє гідне місце на ринку. Для компанія Labex стало зрозуміло, що для досягнення успіху ми повинні виробляти пристрої з неперевершеною якістю, і значно кращими параметрами, ніж запропоновані на даний момент у всьому світі. Ми розуміли, що ми повинні прагнути запропонувати нашим пацієнтам саме те, чого вони потребують.

  • Наше дослідження показало, що більшість людей, які використовують голосоутворюючий апарат, хочуть мати можливість змінювати інтонацію під час режиму розмови .
  • Всі вони хотіли мати більшу тривалість роботи в режимі розмови та дешевші батареї.
  • Не менш важливим було співвідношення мови до шуму фону, якого ця технологія не зовсім могла уникнути.
  • На додаток до всього ми поставили собі за мету створити найлегший і найменший голосоутворюючий апарат у світі.

Звичайно всі ці цілі були осяжні лише завдяки сучасним цифровим технологіям. Тому ми вирішили розробити і зробити сучасні цифрові пристрої з відмінним звуком , з функціональним дизайном, міцною конструкцією та опціями, які значно перевершують можливості пристроїв, що продаються в даний час.

Наш голосообразующий аппарат или электрогарингофон или, как его еще называют, электронная гортань — современный высокотехнологичный прибор с механическими и электронными компонентами. Все наши модели ларингофонов позволяют регулировать как громкость, так и тон звучания. А цифровое управление значительно продлевает рабочий цикл между подзарядками аккумуляторов.

Пролистать наверх