Самопоміч Labex Harmony

Діагностика Labex Harmony при включенні

Електрогортань Labex Harmony постачається готовою до використання. Це дуже простий і надійний пристрій з вбудованим літій-іонним акумулятором великої ємності. Інтелектуальний модуль для зарядки комунікує з підключеним портом, щоб здійснювати найшвидший і безпечний процес зарядки.

Під час запуску пролунає короткий і тихий звук. Це гарантує, що обладнання працює правильно.

У цьому короткому відео ви можете побачити нормальний хід включення електрогортані Labex Harmony . (Відео доступне з субтитрами українською та російською мовами. УВІМКНІТЬ СУБТИТРИ В НАЛАШТУВАННЯХ ПРОГРАВАЧА!!!)

Labex Harmony електрогортань: Ємність батареї

Коли перемикач ВВІМ./ВИМК. переведено в положення On, пристрій виконує перевірку батареї. Результат показує світлодіодний індикатор на панелі керування над двома мовними кнопками.

Залежно від залишкової ємності вбудованого акумулятора колір світлодіода виглядає наступним чином:

  • Якщо заряд акумулятора перевищує 50% ємності, світлодіод світиться  зеленим .
  • Якщо ємність, що залишилася, становить від 25% до 50%, світлодіод світиться  жовтим .
  • Якщо заряд акумулятора становить від 10% до 25%, світлодіод світиться червоним .
  • Якщо ємність, що залишилася, менше 10%, світлодіод загориться  червоним, але звук не буде генеруватися, щоб вмотивувати користувача зарядити пристрій.

Ємність акумулятора дозволяє розмовляти більше 30 годин безперервно. Зазвичай цього вистачає на 2 тижні спілкування у звичайному режимі.
Усі параметри та налаштування електроларингофона Harmony ви можете знайти на сторінці товару .

Якщо ви заплуталися в налаштуваннях, завжди можна повернути параметри до заводських значень за замовчуванням. Просто виконайте ці дії, як показано нище на відео. Ви можете виконувати всі налаштування необмежену кількість раз, включаючи операцію скидання до заводських налаштувань:

Labex Harmony Electrolarynx: процес зарядки

Перегляньте коротке відео нижче, щоб побачити, як має виглядати процес зарядки ларингофона Harmony.

  • Примітка 1: Зелений світлодіод біля гнізда micro USB показує, що гніздо зарядного пристрою правильно підключено до джерела живлення;
  • Примітка 2: Поки ЧЕРВОНИЙ світлодіод горить, заряджання не завершено. ЧЕРВОНИЙ світлодіод гасне після завершення процесу заряджання;

Якщо наведені вище поради не вирішують вашу проблему, ми рекомендуємо вам записати подібне відео. Використовуйте свій мобільний телефон, щоб зробити це та показати нам проблему, з якою ви стикаєтеся. Зв’яжіться з нашою системою підтримки через контактну форму. Надайте нам чіткий опис своєї проблеми. Ваше відео допоможе нам визначити правильний спосіб допомогти вам.

Зверніть увагу, що на відео має бути видно серійний номер з внутрішньої сторони обладнання.


Корпус апарата Harmony дуже ударостійкий. Але занурення під воду може пошкодити його. Всередині пристрою є спеціальні датчики вологості. Вони постійно змінюють свій колір з білого на червоний в залежності від стану . Наведені нижче перевірки можуть бути виконані тільки компанією Labex або уповноваженими на виконання ремонтних послуг місцевими дистриб’юторами. Відкриття пристрою поза межами авторизованих ремонтних центрів Labex  СКАСОВУЄ  гарантію. Ця частина лише для вашої інформації!!!

Индикатор влаги нижний
Індикатор вологості дна сухийНижній індикатор контактував з
вологістю
Стійкий червоний колір –
пристрій занурювався під воду
Верхній індикатор сухийВерхній індикатор
свідчить, що в середені
приладу була вода