Самопоміч Labex Inspiration

Діагностика Labex Inspiration при включенні

При включенні приладу має прозвучати тихий та короткий “БІП”. Це означає, що з приладом все гаразд. Звичайна процедура першого запуску електроларингофона Labex Inspiration показана в цьому короткому відео. (Відео доступне з субтитрами українською та російською мовами. УВІМКНІТЬ СУБТИТРИ В НАЛАШТУВАННЯХ ПРОГРАВАЧА!!!)

Будь ласка, зверніть увагу на наступні моменти, показані в цьому відео:

  1. Короткий звук, який ви можете почути на початку, гарантує, що пристрій працює.
  2. Ви можете натиснути кнопку налаштування, щоб перевірити:
    • рівень розряду батареї (8 світлодіодів на смужці горять, означають, що вона повністю заряджена);
    • поточний режим інтонації (через секунду загориться лише один світлодіод. Номер цього світлодіода є номером інтонаційного режиму, починаючи знизу).

Доторкнувшись до повзунка, ви можете запустити звук. Переміщення пальця вгору або вниз змінює звук.

Якщо звук не той, який ви очікували, ви можете повернутися до заводських значень за замовчуванням:

Електроларингофон Labex Inspiration: процес зарядки

На відео що нище, пропонується ознайомитись, як має проходити процес заряджання пристрою.

  • Примітка 1. Зелений світлодіод поруч із портом micro USB вказує, що гніздо зарядного пристрою правильно під’єднано до джерела живлення;
  • Примітка 2. Процес заряджання не завершено , поки горить ЧЕРВОНИЙ світлодіод . Після завершення процедури заряджання ЧЕРВОНИЙ світлодіод вимикається ;

Якщо наведені вище поради не вирішують вашу проблему, ми рекомендуємо вам записати подібне відео. Використовуйте свій мобільний телефон, щоб зробити це та показати нам проблему, з якою ви стикаєтеся. Зв’яжіться з нашою системою підтримки через контактну форму. Надайте нам чіткий опис своєї проблеми. Ваше відео допоможе нам визначити правильний спосіб допомогти вам.


Корпус апарата Inspiration дуже ударостійкий. Але занурення під воду може пошкодити його. Всередині пристрою є спеціальні датчики вологості. Вони постійно змінюють свій колір з білого на червоний в залежності від стану . Наведені нижче перевірки можуть бути виконані тільки компанією Labex або уповноваженими на виконання ремонтних послуг місцевими дистриб’юторами. Відкриття пристрою поза межами авторизованих ремонтних центрів Labex  СКАСОВУЄ  гарантію. Ця частина лише для вашої інформації!!!

Индикатор влаги нижний
Індикатор вологості дна сухийНижній індикатор контактував з
вологістю
Стійкий червоний колір –
пристрій занурювався під воду
Верхній індикатор сухийВерхній індикатор
свідчить, що в середені
приладу була вода