Голосовідтворюючий апарат Labex Digital - презентація та налаштування

Голосовідтворюючий пристрій Labex Digital — базова модель лінійки ларингофонів від Labex — всі переваги цифрової генерації, простоти в користуванні, надійності та компактності. Відео інструкція з налаштування та використання електронної гортані Labex Digital.

Презентація та налаштування голосовідтворюючого апарату Labex Comfort

Голосоутворюючий апарат Labex Comfort — yайменший та найлегший електроларингофон на ринку. В той же час, дві мовні кнопки, які можна налаштувати на певний тон та гучність, забеспечують комфорт та індивідуальність.

Презентація та налаштування голосовідтворюючого апарату Labex Harmony

Labex Harmony — це найновіша розробка нашого підприємства. Вона об’єднує переваги моделі Inspiration (металевий корпус, інноваційна батарея живлення) та моделі Comfort ( дві мовні кнопки, простота керування). Кожну з двох мовних кнопок можна незалежно налаштовувати на гучність та тон, що дає можливість мати два чіткі унікальні голоси простим дотиком пальця.

Презентація та налаштування голосовідтворюючого апарату Labex Inspiration

Єдиний у своєму роді, цифровий електроларингофон Labex Inspiration, дає змогу контролювати гучність або висоту тону, забезпечуючи насичену та виразну мову.

Цей голосовідтворюючий апарат використовує найсучасніші технології, щоб забезпечити вам максимально можливий час для розмов (більше 24 годин), ніж будь-коли, і можливість знову мати інтонацію промови.

Розмова з Хенні Нопс, Нідерланди (англ.)

Відеорозмова між командою Labex та Хенні Нопс з Нідерландів. Хенні використовує можливості Inspiration змінювати інтонацію. Інтуітивне сенсорне управління цим голосовідтворюючим апаратом дозволяє додавати емоції під час розмови.

Денис Мореков ползуется голосообразующим аппартов Comfort

Денис Мореков ползуется голосообразующим аппартов Comfort
Москва, Россия
На русском

Заголовок

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Заголовок 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.Голосовідтворюючий апарат призначений для пацієнтів після операції з видалення гортані в процессі лікування раку гортані. Частіше за все, після такої операції людине не може розмовляти, оскільки в неї видалені голосові зв’язки. Така людина не має механізму генерації звукових коливань, які в ротовій порожнині та носі перетворюються в промову. Електронна гортань Labex компенсує нестачу цього механізму. Навчання розмовляти за допомогою голосовідтворюючого апарата просте і не займає багато часу. Його можно опанувати самостійно.

Замовити голосовідтворюючий апарат Labex ви можете через сторінку магазину на сайті www.labex.in.ua.

Купити голосовий апарат на нашому сайті просто! Обирайте модель, впишіть ваші контактні данні та чекайте зв’язку з нашими фахівцями.

Пролистать наверх