Презентації моделей

Голосовідтворюючий апарат Labex Digital – презентація та налаштування

Голосовідтворюючий пристрій Labex Digital – базова модель лінійки ларингофонів від Labex — всі переваги цифрової генерації, простоти в користуванні, надійності та компактності. Відео інструкція з налаштування та використання електронної гортані Labex Digital. (Детальніше про Digital)


Презентація голосовідтворюючого апарату Labex Comfort

Голосоутворюючий апарат Labex Comfort – найменший та найлегший електроларингофон на ринку. В той же час, дві мовні кнопки, які можна налаштувати на певний тон та гучність, забеспечують комфорт та індивідуальність. (Детальніше про Comfort)


Презентація та налаштування голосовідтворюючого апарату Labex Harmony

Labex Harmony — це найновіша розробка нашого підприємства. Вона об’єднує переваги моделі Inspiration (металевий корпус, інноваційна батарея живлення) та моделі Comfort ( дві мовні кнопки, простота керування). Кожну з двох мовних кнопок можна незалежно налаштовувати на гучність та тон, що дає можливість мати два чіткі унікальні голоси простим дотиком пальця. (Детальніше про Harmony)


Презентація та налаштування голосовідтворюючого апарату Labex Inspiration

Єдиний у своєму роді, цифровий електроларингофон Labex Inspiration, дає змогу контролювати гучність або висоту тону, забезпечуючи насичену та виразну мову.
Цей голосовідтворюючий апарат використовує найсучасніші технології, щоб забезпечити вам максимально можливий час для розмов (більше 24 годин), ніж будь-коли, і можливість знову мати інтонацію промови. (Детальніше про Inspiration)